Portfolio

 

Při tvorbě struktury a stylu webu vycházíme z vašeho podnikání. Jací jsou vaši zákazníci? Čeho chceme webem docílít? Jak vypadá vaše komunikace doposud? Ale také co se vám líbí a nelíbí?

weby pro firmy

Revoluční Koncept Energetického Webu

Novým konceptem i vizuálem webu se nyní pyšní energetická firma SIMBA POWER s.r.o. Tento rozsáhlý web o 16 stránkách byl zcela v naší režii. Navrhli jsme strukturu i moderní design, který nejen zaujme, ale zprostředkuje potencionálnímu zákazníkovi veškeré potřebné informace o jednotlivých produktech a službách.

PRODEJNÍ WEB PRO @cestujlevne

Cestovatelská dvojice Filip a Kája jsou velice úspěšní na poli sociálních sítí, proto bylo důležité zaměřit se především na mobilní verzi webu. Na webu nechybí tečkovaná navigace, online chat ani blogová sekce. Jedná se o plně funkční prodejní web, na kterém si můžete zakoupit různé cestovatelské balíčky.

cestovatelský blog
web pro kosmetičky

web pro projekt the ženy 

Vytvoření moderního a funkčního webu pro podporu a propagaci iniciativy The ŽENY, jehož součástí je také propojení se sociálními sítěmi, či prezentace partnerů. 

NOVÝ WEB PRO MARPER.EU

Pronájem reklamních ploch po celé Moravě má již novou a funkční podobu webové prezentace. Web nabízí přehledné možnosti, jak efektivně oslovit svou cílovou skupinu za pomocí venkovních ploch.

cestovatelský blog
web pro kosmetičky

Web pro kosmetický salón, masáže, líčení

Paní Zuzana nás oslovila s jednoduchým požadavkem „Nemám nic a chci všechno.“ A tak jsme plnili přání. Nově vznikající salón krásy má již logo, web, je registrován ve firemních adresářích, má sociální sítě. Navrhli jsme také polepy na auto, vizitky a brandová trička.

Web pro truhlářskou firmu z Olomouce

Webové stránky pro truhláře vč. návrhu loga a copywritingu. Na webu nechybí obsáhlá galerie a ukázky proměn interiérů (před a po). Samozřejmostí je i kontaktní formulář zabezpečený proti spamu.

weby na míru
naweby web pro mentorku

Profesionální web pro podnikatelku

Cílem bylo vytvořit jedinečný a atraktivní web, který bude zrcadlit osobnost a profesní hodnotu naší klientky. Společně s paní Irenou jsme se zaměřili na důležité prvky, které podporují její značku a komunikují její poselství.

Web pro svářečskou a zámečnickou firmu

Tvorba webu, logotypu, veškerých textů a grafiky. Kromě webových stránek s firmou spolupracujeme také v ohledu propagačních materiálů, tvorby grafiky pro banerovou či jinou reklamu.

tvorba webu na míru
tvorba webu pro kosmetičku

vytuněný web pro tónování autoskel

Kompletní návrh moderního a interaktivního designu. S důrazem na responzivní design je naše webová stránka přístupná z různých zařízeních. 

v hlavní roli finance

Sebeprezentace, reference i ukázky řešených případů a blogová sekce, to je nyní součástí webu p. Macha. 

tvorba webu na míru
tvorba webu pro kosmetičku

Makeup, řasy, obočí a růžová v hlavní roli

Požadavek paní Moniky zněl jasně, hlavně ať je web růžový. Tak jsme plnili přání a nejen to! Návštěvnice zde najdou ukázky jednotlivých typů řas a díky posuvníku se mohou podívat, jak oči vypadaly před aplikací.

EXPERT NA ANGLICKÝ A NĚMECKÝ JAZYK

Jednoduchý, přehledný a čistý – takový je nový web pana Aleše. Díky zadání pro fotografa, které od nás p. Aleš dostal, jsme mu dle jeho slov mnohé ulehčili. Investice do webu se mu vrátila po 3 týdnech od spuštění.

web pro překladatele
web olomouc levně

Permanentní makeup

V hlavní roli permanentní makeup. Na stránky jsme vložili také video s ukázkou krásně zařízeného salónu. Zákaznice se zde dozví vše potřebné. Při změně ceníku či dalších novinek jsme jí samozřejmě k dispozici.

web pro ředitele týmu finančního plánování

Design webu je elegantní a profesionální, v souladu s oborovými standardy. Na webu nechybí informativní video ani POP-up okno s odkazem na investiční dotazník.

web pro finančního poradce
weby levně olomouc

inspirováno životní cestou paní naďky

Jak prodat své dlouholeté zkušenosti? Klientka se rozhodla jít cestou vlastních online kurzů a tak jsme sestavili tento web, který je inspirovaný podporou osobního rozvoje. Design webu je laděný do příjemných tónů, které poskytují návštěvníkům pocit klidu. 

A jak bude vypadat
ten váš?  

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s návrhem zdarma.